З IN VITRO в поле

Вже більше 25 років МПП «Апекс» займається оздоровленням та клональним мікрозмноженням безвірусних саджанців in vitro у промислових обсягах.

Ми створили власну лабораторію та вдосконалили ряд технологічних процесів, що дозволяє прискорити мікророзмноження та виробляти саджанці найвищої категорії “Вихідний in vitro” практично в необмежених кількостях за короткий термін.

На власному адаптаційному комплексі мікросаджанці проходять стадію адаптації і вже через 30-40 днів повністю готові до висадки у відкритий грунт на промислові плантації.

Сьогодні аграрний сектор України активно розвивається і одним з пріоритетних та високоприбуткових напрямків є ягідництво.

Для закладки високопродуктивних промислових ягідних насаджень ми створили унікальну продукцію – безвірусні саджанці in vitro з потужним потенціалом розвитку та підвищеною урожайністю. Наші розробки дозволили розмножувати такі сажанці у великих обсягах і пропонувати їх на посадку товарних плантацій на ягоду, не використовуючи маточних насаджень.

Ягідний напрямок представлений наступними культурами:

Сучасні промислові високопродуктивні сорти, занесені до Державного реєстру сортів рослин України

Сучасні промислові високопродуктивні сорти, занесені до Державного реєстру сортів рослин України

МАЛИНА

СМОРОДИНА

СУНИЦЯ САДОВА

ЖИМОЛОСТЬ

ОЖИНА

ЛОХИНА

Декоративні культури:

ТРОЯНДА

ГВОЗДИКА

ГІПСОФІЛА

Технічні культури:

ПАВЛОВНІЯ

МІСКАНТУС ГІГАНТСЬКИЙ

ХМІЛЬ

Наш потужний промисловий, аграрний та науковий потенціал дозволяє виробляти практично необмежену кількість безвірусних саджанців in vitro під замовлення

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

(+380) 04596 40-287, (+380) 098 063-46-87, (+380) 093 720-42-70
© 2018 МПП "Апекс". Права захищено. Designed By Age Themes

Search