ЖИМОЛОСТЬ

* Перспективний промисловий сорт пізнього терміну дозрівання (кінець липня-початок серпня), повна зрілість плодів наступає з другої половини серпня - плоди дозрівають навіть через місяць після інших сортів.

* Ягода овальної серцевидної форми, м'якоть пружна і м'ясиста, вагою до 4г. Ягоди не осипаються, плодоніжки прикріплені до пагонів з такою

* Дуже смачна десертна ягода,

* Габітус вертикальний, щільний, пагони міцні і жорсткі, навіть під вагою плодів не звисають, як у інших сортів . Ріст сильний. Така форма куща забезпечує механізований збір урожаю.

* Урожайність

* Морозостійкість та стійкість  до хвороб  відмінна.

 

 

* Сорт пізнього терміну дозрівання (кінець липня) з високим комерційним потенціалом, придатний для продовження періоду збору плодів.

* Ягода масою від 2 г , широко-овальної або серцевидної форми, м'якоть пружна і м'ясиста, д

* Дуже солодкі ягоди, відмінний унікальний смак, який зберігається навіть після розморожування. Плоди особливо придатні для переробки. Краще всього проводити вранішній збір і якомога швидше охолодити ягоду. Самі ягоди не осипаються з куща.

 * Кущ  щільний і компактний, пряморослий, характеризується інтенсивним типом росту і міцними скелетними пагонами. Особливості росту куща і характер дозрівання плодів визначають придатність сорту для механізованого збору. 

* Урожайність висока, промислова.

* Морозостійкість до -46 С, дуже стійкий сорт до хвороб.

 

  

 

 

 

*  Сорт середньо-пізнього терміну дозрівання (середина липня) з надзвичайно крупною ягодою.

*  Приваблива ягода забезпечує сорту перспективність в плані вирощування на десертну продукцію. Ягода овальної форми, закруглена, зі звуженням на кінцях, злегка приплюснута з широким центром ( форма дошки для серфінгу), величезна - вагою близько 4г. 

*  Смак особливий, неперевершений, відрізняється від інших сортів, м'якоть пружна та м'ясиста з солодким  смаком. Крупні ягоди інших сортів не завжди смачні, але плоди цього сорту відрізняються виключним смаком. 

*  Рослини сорту високі, ростуть інтенсивно,  прямостоячий характер росту, пагони переважно вертикальні.

*  Урожайність висока, плодоношення дуже рясне. Міцність прикріплення ягод висока, починають осипатись  з куща через 3 тижні після дозрівання. Плоди придатні для механізованого та ручного збору. В деяких сортів з крупними плодами спостерігається утворення "повітряних карманів", що робить такі плоди легкими. Але плоди даного сорту важкі і м'ясисті, тому ідеальні для продажів на ринку десертної ягоди.

*  Морозостійкість та стійксть до шкідників і хвороб на високому рівні.

 

 

* Крупноплідний смачний  сорт середнього терміну дозрівання (середина червня).

* Ягода овальної ( коробчатої ) форми, вагою від 2 г. Плоди заховані під листям, зберігають свою соковитість, міцно прикріплені до плодоніжки, не осипаються, відрив може бути мокруватий, шкірка ніжна. Бажаний ручний збір.

* Смак чудовий - десертний, кисло-солодкий, злегка терпкуватий. Ягоди гарні при заморожуванні. Консистенція м'якоті в'язкувата.

* Рослини сорту низькорослі, розкидисті, компактні - до 1,2м. Непримхливий сорт у вирощуванні.  

* Урожайність - від 3 кг ягід з куща. Швидкоплідний із щорічним плодоношенням, ягоди не осипаються. Збір ягоди без розривів. 

* Морозостійкість до -46 С, дуже стійкий сорт до хвороб.

 

 

(+380) 04596 40-287, (+380) 098 063-46-87, (+380) 093 720-42-70
© 2018 МПП "Апекс". Права захищено. Designed By Age Themes

Search